Image

AKTUALNOŚCI

British Automotive Polska S.A. bliska upadłości!

British Automotive Polska S.A. bliska upadłości!

Niepowodzeniem zakończyło się wszczęte przez byłego importera i aktualnego dealera samochodów marki land rover czy jaguar postępowanie restrukturyzacyjne o zatwierdzenie układu. Kluczowy wierzyciel – Jaguar Land Rover ltd. – na Zgromadzeniu Wierzycieli w dniu 29 sierpnia 2023 roku zagłosował przeciw układowi. Czy to koniec samochodowego odłamu prestiżowego dewelopera Marvipol?

Mecenas Krzysztof Piotrowski jako Kwalifikowany Doradca Restrukturyzacyjny

Mamy zaszczyt ogłosić, że Minister Sprawiedliwości przyznał mecenasowi Krzysztofowi Piotrowskiemu, prestiżowy tytuł "Kwalifikowanego Doradcy Restrukturyzacyjnego". To wspaniała wiadomość, która potwierdza zaangażowanie, profesjonalizm i doskonałe wyniki osiągane w dziedzinie restrukturyzacji i upadłości.
Mecenas Krzysztof Piotrowski jako Kwalifikowany Doradca Restrukturyzacyjny
Upadłość banku pogorszy sytuację frankowiczów

Upadłość banku pogorszy sytuację frankowiczów

W dzisiejszym wydaniu Dzienniku Rzeczpospolita został opublikowany artykuł mec. Krzysztofa Piotrowskiego i Krzysztofa Procia pod tytułem „Upadłość banku pogorszy sytuację frankowiczów”. Już przeszło dwa miesiące minęły od złożenia przez Bankowy Fundusz Gwarancyjnych wniosku o ogłoszenie upadłości Getin Noble Bank. Przekroczono więc instrukcyjny termin na jego rozpoznanie. Nie grozi za to żadna sankcja, natomiast zdarzenie to przypomina, że wkrótce upadłość stanie się faktem. To dobry moment, aby uporządkować wiedzę na temat sytuacji frankowiczów w nowej rzeczywistości prawnej.

Ranking kancelarii prawniczych „Rzeczpospolita” 2023

Kancelaria Piotrowski i Wspólnicy, wg opublikowanego przez dziennik Rzeczpospolita Rankingu największych Kancelarii Prawniczych, znalazła się w gronie 335 największych kancelarii prawniczych w całej Polsce. To już 21 edycja tego rankingu obejmująca 335 Kancelarii, 6223 Adwokatów i Radców prawnych oraz 9192 Prawników.
Ranking kancelarii prawniczych „Rzeczpospolita” 2023
Forum dla Wsi – 3 filary bezpieczeństwa

Forum dla Wsi – 3 filary bezpieczeństwa

Miło nam poinformować, że już w najbliższą środę tj. 28.06 w Toruniu, odbędzie się „Konferencja Forum dla Wsi – trzy filary bezpieczeństwa”. Konferencja ma na celu omówienie zagrożeń i problemów oraz rozwiązań i szans jakich potrzebuje współczesna polska wieś. Jesteśmy partnerem tego wydarzenia i pragniemy zaprosić Państwa do specjalnie przygotowanej strefy doradców, gdzie stanowisku naszej kancelarii chętnie odpowiemy na pytania.

Opinia eksperta Krzysztofa Piotrowskiego dla Rzeczpospolitej

Miło nam poinformować , że w dzisiejszym wydaniu gazety Rzeczpospolita w artykule „Nastoletni influencerzy samodzielnie poprowadzą swoje biznesy”, został opublikowany komentarz ekspercki mec. Krzysztofa Piotrowskiego do projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ulepszenia środowiska prawnego i instytucjonalnego dla przedsiębiorców. To ważny głos w dyskusji nad możliwościami samodecydowania małoletnich w sprawach zarządzania swoim biznesem i możliwości nadużyć z tym związanych.

Opinia eksperta Krzysztofa Piotrowskiego dla Rzeczpospolitej
Biznesowe i prawne aspekty restrukturyzacji i upadłości – wykładowca Krzysztof Proć

Biznesowe i prawne aspekty restrukturyzacji i upadłości – wykładowca Krzysztof Proć

Akademia Leona Koźmińskiego od wielu lat kształci menedżerów i liderów biznesu – praktycznie i wszechstronnie przygotowanych do rozwijania swojej ścieżki kariery w wybranym przez siebie obszarze, wyposażonych w zdolności twórczego i niezależnego myślenia, rozumiejących wyzwania współczesnego świata, działających w poszanowaniu zasad etycznych, w duchu tolerancji, wrażliwych na potrzeby społeczne i zagrożenia środowiskowe.

MGBI Raport 2023 r. Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne

W opublikowanym , najnowszym raporcie MGBI dotyczącym postępowań restrukturyzacyjnych oraz upadłości przedsiębiorstw a także konsumentów za 2022 rok, mec. Krzysztof Piotrowski znalazł się na wysokiej czwartej pozycji wśród najaktywniejszych doradców restrukturyzacyjnych w Polsce z największą liczbą otwartych postępowań upadłościowych.

Postępowania upadłościowe  i restrukturyzacyjne. Raport 2023
Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png