Image

AKTUALNOŚCI

Szuykamy praktykantów do działu administracji i upadłości

Szukamy praktykantów do działu administracji i upadłości

Kancelaria Piotrowski i Wspólnicy zatrudni praktykantów na staż płatny do działu administracji i upadłości - miejsce pracy Warszawa, Saska Kepa.

Nasze publikacje na łamach Rzeczpospolitej

Miło nam poinformować, że Rzeczpospolita wybrała naszych prawników do tworzenia specjalistycznych publikacji do wydań papierowych i elektronicznych. Będziemy pisać na tematy związane z upadłością, restrukturyzacją i szeroko pojętym prawem cywilnym. Zapraszamy do lektury pierwszego artykułu dotyczącego wyjścia z długów.
Nasze publikacje na łamach Rzeczypospolitej
Pol-Mot, Porsche i wojna o autosalon

Pol-Mot, Porsche i wojna o autosalon

Po raz kolejny piszą o nas ogólnokrajowe media. W poczytnym Pulsie Biznesu ukazał się obszerny artykuł opisujący działania doradcy restrukturyzacyjnego Krzysztofa Piotrowskiego jako zarządcy sanacyjnego jednego z niegdyś największych dealerów samochodowych w Polsce. W ramach działań sanacyjnych skorzystaliśmy z uprawnienia do złożenia wniosku o stwierdzenie bezskuteczności czynności prawnej w postaci sprzedaży nieruchomości zabudowanej salonem samochodowym za cenę nieekwiwalentną w stosunku do jej wartości.

Pro bono na Zjeździe Krajowym Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Z nieukrywaną satysfakcją, radcy prawni naszej kancelarii świadczyli pomoc prawną pro bono największej w Polsce organizacji społecznej zajmującej się ratownictwem wodnym. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, jest specjalistycznym stowarzyszeniem o zasięgu ogólnokrajowym.

Pro bono na Zjeździe Krajowym Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
Prokuratura zatrzymała twórcę MarcPolu

Prokuratura zatrzymała twórcę MarcPolu

Piszą o nas w Pulsie Biznesu - Marek M. usłyszał zarzut wyrządzenia spółce szkody na prawie 30 mln zł. To już czwarta sprawa, w której były miliarder ma status podejrzanego - i nie ostatnia

Płatne praktyki w naszej kancelarii

Nasza kancelaria specjalizująca się w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych poszukuje studenta lub studentkę do odbycia płatnych praktyk w naszej kancelarii.
Płatne praktyki w naszej kancelarii
Mamy nowego Aplikanta  - Adam Jaśkiewicz zdał egzamin na aplikację radcowską

Mamy nowego Aplikanta - Adam Jaśkiewicz zdał egzamin na aplikację radcowską

W sobotę 25 września 2021 r. w całym kraju po raz szesnasty przeprowadzane były państwowe egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze: adwokacką, radcowską i notarialną oraz po raz czternasty - państwowy egzamin wstępny na aplikację komorniczą.

Justyna Pensko - kolejny radca prawny w naszym zespole

Kolejny radca prawny w naszym zespole.
Serdeczne gratulacje dla naszej prawniczki Justyna Pensko, która zasiliła szeregi warszawskiego samorządu radców prawnych.

Justyna Pensko - kolejny radca prawny w naszym zespole
Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png