Image

AKTUALNOŚCI

Biznesowe i prawne aspekty restrukturyzacji i upadłości

Biznesowe i prawne aspekty restrukturyzacji i upadłości
Akademia Leona Koźmińskiego to uczelnia z tradycjami, która poprzez wysoki poziom edukacyjny przez lata wypracowała bardzo wysokie pozycje w rankingach takich jak:
  • Najlepsza szkoła biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej wg rankingu "Financial Times" - 54 miejsce w Europie
  • TOP 3 uczelni ekonomicznych w Polsce wg rankingu "Perspektyw"
  • Od 23 lat lider rankingu uczelni niepublicznych w Polsce wg "Perspektyw"
Z tym większą satysfakcją informujemy, że należąca do zespołu naszej Kancelarii r. pr. Anna Stasiak, znalazła się w gronie wykładowców uczelni, na nowo uruchomionym kierunku studiów podyplomowych BIZNESOWE I PRAWNE ASPEKTY RESTRUKTURYZACJI I UPADŁOŚCI.

Podczas studiów słuchacze mają możliwość zapoznania się z zagadnieniami restrukturyzacji i upadłości w ujęciu nie tylko prawnym, lecz również biznesowym.

Pani mecenas przeprowadziła wykład, który swoim zakresem obejmował metodykę sporządzania listy wierzytelności oraz planów podziału – kluczowych dokumentów, których obowiązek złożenia do akt postępowania nakładają na syndyka przepisy ustawy Prawo upadłościowe.

r. pr. Anna Stasiak jest ekspertem z dziedziny prawa restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z kompleksową obsługą prawno-biznesową podmiotów gospodarczych, w tym z zakresu tworzenia struktur biznesowych oraz finansowania przedsiębiorstw.

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo ciekawym i rozwojowym kierunkiem studiów oraz do zapisów  à Rekrutacja (kozminski.edu.pl)

Druga edycja studiów rozpocznie się w październiku 2023 roku. Kształcenie trwa dwa semestry. Zajęcia odbywają się w formule mieszanej, on-line oraz stacjonarnie.

Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png