Image

AKTUALNOŚCI

Biznesowe i prawne aspekty restrukturyzacji i upadłości – wykładowca Krzysztof Proć

Biznesowe i prawne aspekty restrukturyzacji i upadłości – wykładowca Krzysztof Proć
Akademia Leona Koźmińskiego od wielu lat kształci menedżerów i liderów biznesu – praktycznie i wszechstronnie przygotowanych do rozwijania swojej ścieżki kariery w wybranym przez siebie obszarze, wyposażonych w zdolności twórczego i niezależnego myślenia, rozumiejących wyzwania współczesnego świata, działających w poszanowaniu zasad etycznych, w duchu tolerancji, wrażliwych na potrzeby społeczne i zagrożenia środowiskowe.
Według opublikowanych rankingów to miedzy innymi;
Najlepsza szkoła biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej wg rankingu „Financial Times” oraz
od 23 lat lider rankingu uczelni niepublicznych w Polsce a także posiadająca wiele innych tytułów w takich rankingach jak:
“FT” European Business Schools Ranking
“FT” Global Masters in Management Ranking
“FT” Global Masters in Finance Ranking
“FT” Global Executive MBA Ranking
“Ranking MBA Perspektyw”
Z tym większą satysfakcją informujemy, że do grona wykładowców tak prestiżowej uczelni, na nowo otwartym kierunku „ BIZNESOWE I PRAWNE ASPEKTY RESTRUKTURYZACJI I UPADŁOŚCI” dołączył kolejny prawnik Naszej Kancelarii r.pr. Krzysztof Proć.
Pan Mecenas przeprowadził wykład obejmujący zagadnienie bezskuteczności i nieważności czynności prawnych dłużnika. Omówił szerokie zagadnienie odzyskiwania składników usuniętych przez dłużnika z jego majątku.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kierunku, którego partnerem merytorycznym jest Kancelaria Piotrowski i Wspólnicy.
O kierunku:
Stosunkowo szybki rozwój gospodarczy zachęca do podejmowania coraz bardziej ryzykownych decyzji inwestycyjnych. Z drugiej strony kryzys wywołany epidemią koronawirusa negatywnie odbił się na finansach konsumentów i przedsiębiorców. Nic więc dziwnego, że słowa upadłość i restrukturyzacja odmieniane są obecnie przez wszystkie przypadki. Wielu przedsiębiorców i prawników chce wykorzystać koniunkturę i próbuje swoich sił w tym obszarze. Wiedza na temat prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego wciąż nie jest jednak zadowalająca. Głównym celem studiów jest wzbogacenie rynku o prawdziwych ekspertów z dziedziny restrukturyzacji i upadłości. Absolwenci nie tylko poznają przepisy, ale również nabiorą umiejętności odnalezienia się w rzeczywistości prawnej. W toku studiów zastosowane są różnorodne formuły: prelekcje, case studies, panele dyskusyjne a wysoki poziom przekazywanej wiedzy i praktyczne ujęcie zagadnień da również możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych.
Zajęcia prowadzą wybitni teoretycy oraz praktycy restrukturyzacji i upadłości, a w tym zagadnień związanych z oceną kondycji przedsiębiorstw i możliwości ich finansowania. Wśród nich znajdziemy prof. dr hab. Andrzeja Jakubeckiego, dr hab. Joannę Studzińską, SSO Edytę Dzielińską, SSR dr. Piotra Kędzierskiego, syndyków Marcina Kubiczka, r.pr. Krzysztofa Piotrowskiego, r.pr. Karola Tatarę oraz r.pr. Katarzynę Uszak, a także prawników na co dzień zajmujących się tematyką restrukturyzacji i upadłości r.pr. Annę Stasiak, r.pr. Annę Więzowską oraz adw. Marcina Nowickiego, a także finansistów Leszka Stankiewicza wiceprezesa Dom Development SA oraz Aleksandra Wlezienia z CVI Dom Maklerski.
Nowa, druga edycja studiów rozpocznie się już w październiku 2023 roku. Kształcenie trwa dwa semestry w formule mieszanej, on-line oraz stacjonarnie.
Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png