Image

AKTUALNOŚCI

Krzysztof Piotrowski - wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego

Krzysztof Piotrowski - wykładowcą na Akademii Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego to nowoczesna i prężnie rozwijająca się uczelnia, która z sukcesami kształci specjalistów w różnych dziedzinach. Doradca Restrukturyzacyjny Krzysztof Piotrowski od października 2022 roku jest wykładowcą Akademia Leona Koźmińskiego - Kozminski University - na kierunku „Biznesowe i prawne aspekty restrukturyzacji i upadłości”.

Dotychczasowe wykłady mecenasa, swoim zakresem obejmowały tematykę wnoszenia pism procesowych i doręczeń w postępowaniu upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz wykłady praktyczne z zakresu przygotowania pism procesowych oraz dokumentów nadzorcy sądowego i zarządcy.

r.pr. Krzysztof Piotrowski Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego prowadzonej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z University of Florida Levin College of Law.
Od 2010 roku radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych, zaś od 2015 roku doradca restrukturyzacyjny zrzeszony w Krajowej Izbie Doradców Restrukturyzacyjnych. Jest członkiem American Bankruptcy Institute w Waszyngtonie oraz INSOL Europe zrzeszających profesjonalistów specjalizujących się w zagadnieniach upadłości i restrukturyzacji. Ekspert prawa cywilnego, upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego.

Pełnił funkcję syndyka, zarządcy i nadzorcy w przeszło tysiącu postepowań, zaś w 2020 roku był trzecim najchętniej wybieranym przez polskie sądy doradcą restrukturyzacyjnym. Jako radca prawny doradzał w projektach budowlanych, w tym w zakresie największych w Polsce inwestycji drogowych. Z powodzeniem prowadzi skomplikowane spory cywilne i gospodarcze.

Zachęcamy do zapoznania się z programem studiów podyplomowych oraz do zapisów. Nabór na kolejny rok już trwa.

Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png