Image

AKTUALNOŚCI

Pro bono na Zjeździe Krajowym Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Pro bono na Zjeździe Krajowym Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
Z nieukrywaną satysfakcją, radcy prawni naszej kancelarii świadczyli pomoc prawną pro bono największej w Polsce organizacji społecznej zajmującej się ratownictwem wodnym. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, jest specjalistycznym stowarzyszeniem o zasięgu ogólnokrajowym.

Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, powstało dnia 11 kwietnia 1962 roku, działa na terenie całego kraju, zaś jego jednostki terenowe współpracują z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego.

W dniach 20-21 listopada obradował Nadzwyczajny Zjazd Krajowy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zjazdowi Krajowemu zostały przedstawione projekty uchwał opiniowane przez radców prawnych naszej kancelarii, którzy również podczas obrad pozostawali w gotowości w zakresie świadczenia pomocy prawnej delegatom obradującym nad zmianami statutowymi.

Swoją wiedzą prawniczą podzieliliśmy się z ratownikami wodnymi, co z całą pewnością będzie cegiełką naszej kancelarii wmurowaną w filary bezpieczeństwa na obszarach wodnych, z których tak chętnie wszyscy korzystamy.

Więcej o zjeździe na stronie WOPR KOMUNIKATY (zgwopr.eu)

Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png