Kontakt

O NAS

Zespół Kancelaria Piotrowski
Nasza Kancelaria jest obecna na rynku od ponad 10 lat. Przez ten czas przekształciliśmy jednoosobową praktykę w kilkunastoosobową kancelarię z dużą renomą oraz doświadczeniem. To niewątpliwy sukces spowodowany zapotrzebowaniem na nasze usługi oraz ich wysoką oceną.

Praca i prawo to przede wszystkim ludzie, dlatego stawiamy na specjalistów. Zatrudniamy osoby o ugruntowanej wiedzy prawnej, dużym doświadczeniu, profesjonalnym podejściu oraz biznesowym wyczuciu i empatii. Te cechy są kluczowe w naszym głównym obszarze działalności, jakim jest prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne.

Obecnie z dumą doradzamy uznanym na rynku dużym grupom kapitałowym, cenionym przedsiębiorcom, nadzorcom, zarządcom, syndykom, a także konsumentom. Pomagamy zarówno dłużnikom jak i wierzycielom. Działamy jako doradcy prawni i biznesowi. Pełnimy funkcję syndyka oraz zarządcy z ramienia sądu. W postępowaniach sądowych pełniliśmy każdą możliwą funkcję i to nas zdecydowanie wyróżnia.
W rankingu najczęściej wybieranych syndyków w upadłościach konsumenckich za 2020 rok zajęliśmy bardzo wysokie trzecie miejsce wśród wszystkich syndyków w Polsce. Na swoim koncie mamy zarząd nad jednym z większych centrów handlowych na terenie Mazowsza, zarząd nad czołowym polskim producentem z branży motoryzacyjnej działającym od 1946 r. a także zarząd nad 600 ha gospodarstwem rolnym. Pracowaliśmy jako zarządcy i syndycy w wielu przedsiębiorstwach różnych branż. Jako pełnomocnicy doradzamy i reprezentujemy w największych sprawach w Polsce gdzie wartość zobowiązań to ponad 500 mln zł. 
Poza upadłością i restrukturyzacją zajmujemy się przede wszystkim sporami sądowymi. Doradzamy przedsiębiorcom w sprawach przeciwko ich kontrahentom oraz ubezpieczycielom. Reprezentujemy klientów indywidualnych w sprawach odszkodowawczych, związanych z ochroną dóbr osobistych oraz innych cywilnych. Występowaliśmy w medialnych sprawach dotyczących znanych podmiotów oraz osób fizycznych, a uzyskane przez nas orzeczenia były szeroko cytowane. Tajniki procesu nie są nam obce, dlatego poradzimy sobie w każdej powierzonej nam sprawie sądowej.
Z całą pewnością jesteśmy prawnikami, którym sale sądowe nie są obce.
Lubimy ciekawe i trudne sprawy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami w zakładce specjalizacji Kancelarii Radcy Prawnego oraz Kancelarii Doradcy Restrukuryzacyjnego

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy z nami.
Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png