Image

Krzysztof Piotrowski

Radca Prawny, Doradca Restrukturyzacyjny
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego prowadzonej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z University of Florida Levin College of Law.
Od 2010 roku radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych, zaś od 2015 roku doradca restrukturyzacyjny zrzeszony w Krajowej Izbie Doradców Restrukturyzacyjnych. Jest członkiem American Bankruptcy Institute w Waszyngtonie oraz INSOL Europe zrzeszających profesjonalistów specjalizujących się w zagadnieniach upadłości i restrukturyzacji. Ekspert prawa cywilnego, upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego.

Pełnił funkcję syndyka, zarządcy i nadzorcy w przeszło tysiącu postepowań, zaś w 2020 roku był trzecim najchętniej wybieranym przez polskie sądy doradcą restrukturyzacyjnym. Jako radca prawny doradzał w projektach budowlanych, w tym w zakresie największych w Polsce inwestycji drogowych. Z powodzeniem prowadzi skomplikowane spory cywilne i gospodarcze.

Posługuje się językiem angielskim oraz rosyjskim. W czasie wolnym trenuje sporty siłowe oraz pływanie. Jest instruktorem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png