Image

Krzysztof Proć

Radca Prawny
+48 22 618 30 89
Od 2019 roku radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Certyfikowany mediator. Wykładowca na studiach podyplomowych pn. Biznesowe i prawne aspekty upadłości i restrukturyzacji na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Posługuje się językiem angielskim oraz rosyjskim. W Kancelarii pełni funkcję lidera działu prawnego. Dla działu upadłości i restrukturyzacji stanowi wsparcie w procesach cywilnych i sporządza opinie prawne do najtrudniejszych zagadnień. Specjalista od sporów sądowych. Ekspert prawa cywilnego, w szczególności zagadnień dotyczących bezskuteczności czynności prawnych oraz dóbr osobistych.
Stanowi wsparcie dla przedsiębiorców w zakresie windykacji i doradza w bieżącym prowadzeniu działalności. Pracę zawodową i hobby łączy będąc specjalistą z dziedziny prawa ruchu drogowego.

Jest autorem poradnika dla kierowców oraz artykułów publicystycznych z tej dziedziny. Walczy o dostępność miejskiej przestrzeni dla wszystkich. W czasie wolnym biega, regularnie gra w piłkę nożną, jeździ na nartach, podróżuje. Do pracy i sądów dojeżdża rowerem.
Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png