Image

Paula Korol

Prawnik

Absolwentka studiów I stopnia na kierunku Administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz jednolitych studiów magisterskich na Wydziale Prawa Uniwersytetu Humanistycznego SWPS w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe pt. Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe (restrukturyzacja i likwidacja przedsiębiorstwa) na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Uczestniczka wielu konferencji naukowych dotyczących prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego organizowanych m.in. przez: Instytut Prawa Upadłościowego, Restrukturyzacyjnego oraz Badań nad Niewypłacalnością Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz Krajową Izbę Doradców Restrukturyzacyjnych.

Prawem upadłościowym oraz restrukturyzacyjnym zajmuje się od 2017 roku. Swoje doświadczenie zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych oraz doradcy restrukturyzacyjnego. Obecnie zajmuje się obsługą postępowań upadłościowych spółek oraz osób fizycznych, a także wykonuje kompleksową, bieżącą obsługę prawną przedsiębiorców.

W 2021 roku rozpoczęła pracę nad rozprawą doktorską pod tytułem „Sposoby zakończenia bytu prawnego spółek kapitałowych oraz osobowych. Likwidacja, upadłość oraz rozwiązanie i wykreślenie na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym”. Dalszą karierę wiąże z zawodem radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego

Posługuje się językiem angielskim oraz hiszpańskim.

W wolnych chwilach grywa w tenisa ziemnego.

Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png