Image

Wioletta Maksjan

Prawnik
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu.
W Kancelarii zajmuje się głównie prowadzeniem postępowań upadłościowych wobec osób fizycznych. Świadczy usługi w zakresie prowadzenia upadłości konsumenckiej na wszystkich jej etapach.
Prawo praktykuje od 2003 roku. Zanim rozpoczęła współpracę z Kancelarią Doradcy Restrukturyzacyjnego Krzysztofa Piotrowskiego, doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Departamentach Prawnych instytucji finansowych, prowadząc postępowania prawne w zakresie odzyskiwania należności przeterminowanych, podejmując działania w procesie sprzedaży publicznej i niepublicznej, wymagalnych wierzytelności oraz monitorując prowadzone kompleksowo postępowania, w szczególności postępowania sądowe, egzekucyjne i upadłościowe.
Uczestniczyła w wielu konferencjach oraz szkoleniach naukowych, dotyczących postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego, organizowanych m.in. przez Instytut Prawa Upadłościowego i Restrukturyzacyjnego oraz Badań nad Niewypłacalnością Uczelni Łazarskiego w Warszawie.
Z empatią podchodzi do sytuacji każdego Klienta naszej kancelarii i z pełnym zaangażowaniem oraz pasją znajduje dla Niego najbardziej korzystne rozwiązania. Prywatnie mama nastolatki oraz pasjonatka podróży.
Image

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dążąc do jak najlepszego rozwiązania dla naszych klientów.

Linki

Dane firmowe

Kancelaria Radcy Prawnego
i Doradcy Restrukturyzacyjnego
Krzysztofa Piotrowskiego

ul. Marokańska 1E
03-977 Warszawa

tel. 22 618 30 89
fax. 22 618 41 17

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00

logo-mobile.png